Book Now

Rreth Hotelit

Eksploroni ambientin
tonë lukzos dhe komod.

Resorti ynë krijohet nga gjithsej 100 dhoma dhe 70 villa të cilat plotësojnë të gjitha kriteret e nevojshme për të shijuar pushimin të cilin e keni ëndërruar gjithmonë. Shtëpia jonë ndodhet në Bulevardin “Pishat e Buta” në Golem, Durrës në një ambient mbresëlënës i cili gërsheton dallgët e detit, pishat dhe një arkitekturë mahnitëse të resortit.

100

Dhoma & Suita

70

Villa

10

Hapësira Relaksuese

Green

Qetësi dhe freski

Nga pishat tona!

Rrethuar me pisha, ambient komod dhe ushqim të freskët resorti ynë krijon rehatinë që i’u duhet për një pushim të mbushur me kujtime të cilat mbeten gjatë në kujtesën tuaj!

Beach

Copëza kujtimesh të

Krijuara në cdo moment!

Magjia e pushimit ideal po ju pret në Pinea Resort & SPA. Plazhi i mahnitshëm gërsheton në mënyrë të përsosur kaltërsinë e detit dhe bukurinë e natyrës duke krijuar rehati pafund.

Kujdesi ndaj secilit detaj është elementi kryesor në Pinea Resort & SPA. Stafi ynë i mrekullueshëm sigurohet që pastërtia të jetë në nivel dhe çdo kërkesë e juaja të realizohet. Ejani dhe shijoni eksperiencë të papërjetuar më parë!

Blue

Thellohuni në

Kaltërsinë e detit

Çdo moment i kaluar në resortin tonë kompletohet edhe më shumë me magjinë e tingujve qetësues të detit.

Book your room

Step into a home that
completely spoils the sense